Tu neznám !

7. prosince 2011 v 17:54 | Bryky |  Barevná Bryky
Rebeka seděla na školní lavici, v uších měla sluchátka a poslouchala svojí oblíbenou hudbu. "Slyšíííš?!" Strhla si sluchátka z uší a zadívala se na spolužačku. "Co máš ? " Linda na ní zamávala testem. Rebeka jí ho jenom podala a strčila si sluchátka zpátky do uší. Linda se na Rebeku bezmocně podívala. "Vzdávám se. " Vyhrkla na ní, ale Rebeka si ani nevšimla že jí něco říká. Linda se otočila a připojila se k děvčatům za sebou.
Zvoní, Rebeka sebrala baťoh a zamířila ze školy. Na obědy nechodila, tak jednoduše prošla školními vraty. O chvíli později zazvonila u starého baráku, vmáčknutém mezi rychlé občerstvení a knihkupectví. Dveře zabzučely a Rebeka vešla dovnitř. Vevnitř na ní čekala stará paní. "Dobrý den, můžu poprosit o klíček?" "Jistě, ale nejdeš nějak moc brzo ?" Rebeka se omluvně usmála a převzala od paní klíčky s kazeťákem. Odemkla si dveře do šatny. Konečne, proběhlo jí hlavou, tuto vůní milovala. Shodila ze sebe oblečení a taky všechnu tu špatnou náladu kvůli testu, oblékla se do elasťáků a volného trika. Zamířila do vedlejší mísnosti, na jednu židli položila kazeťák, rozrolovala koberec a začla se protahovat. Bezva, má ještě půl hodiny než dorazí samotná trenérka a tak zkoušela všechno možný, pak do kazeťáku napojila mobil a pustila si hudbu. Raz,dva,otočka,hm,hm,přeskok,tam,sem a hop,hop. "Ahoj" Rebeka jen kývla na trenérku a zkoušela dál. "Počkej, hele zkus to takhle." Přesto, že si Rebeka zkoušela jen tak i přesto jí trenérka upozorňovala na chyby a pomáhala jí se je odnaučit.
"Hej, to není fér, tuto jste nás neučila!" Trenérka s Rebekou si všimly, že je sleduje další příchozí. Jana se vrhla mezi ně a začla zkoušet to, co teď ukazovala trenérka Rebece. "Tak děvčata, našla jsem další, docela dobře vypadající soutěž, tak ty co by chtěly přihlásím a mohly by jsme zkusit vymyslet nějakou originální sestavu, co vy na to?" Děvčata se začla řadit do fronty, kdo by to nechtěl zkusit? Třeba jednou vyhrajou. "Ty Rebeko, nechceš zapsat ?" Obrátila se trenérka na Rebeku zkoušející si nepovedené cviky. "Ne, soutěže, to není pro mě, áa bych měla asi trému a tak." No nic, trenérka jen kývla hlavou a nechala ji být.
"Holky, já jsem dneska nějak rozlámaná." Tvrdila Andula a hrnula se do šatny. Rebeka se jen mlčky oblékla a zmizela venku.

"Ahoj." zamávala Rebeka na bráchu který vyšel ze sportovní haly. "Ahoj, jak ses měla na gimnás... e, jak se to tam vlastně jmenuje?" Rebeka si nevšímala otázky a sama jednu položila. "Co tvuj basket?" "Bezva, dal jsem tři koše. Jo, kolik máme času?" "Stíháme, mamka říkala, že nemusíme pospíchat, těšíš se?" Brácha protáhl obličej. "Ale jo, když mi nebudeš dělat ostudu." Rebeka mu dala herdu do zad a naskočili spolu do autobusu.
"Jsme doma!" Zavolala Rebeka do obyváku. "A asi sami." Odpověděl jí brácha. Oba zapadli do svých pokojů.
"Ahoj zlato!" Strčila Rebeččina mamka hlavu do pokoje. "Jedla jsi ?" "Jo." "Jsi už umytá ?" "Jo." "Tak mužem jít ?" "Jo." Přikyvovala Rebeka. Popadla ramínko se společenskými šaty a seběhla dolů. "Všichni do auta ." Zavelel Rebeky taťka a zmizel venku. Když byli všichni v autě, šofér nastartoval. A Rebeka už nebyla tou znuděnou školačkou ani nadšenou holkou poskakující po koberci, teď pro změnu byla hodnou dcerou bohatého otce, který jel se svou rodinou na další snobský ples.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fashionpleasure fashionpleasure | Web | 7. prosince 2011 v 18:13 | Reagovat

peeekne napísané :-)

2 Psychopath Psychopath | Web | 7. prosince 2011 v 18:55 | Reagovat

Je to takové zvláštní a líbí se mi to! :)

3 Ells Ells | Web | 9. prosince 2011 v 17:18 | Reagovat

No budou... :D Jen ne Patch... Nebo spíš jen na začátku. To máš jako s Twilight. Edward chce Bellu zabít, ale přitom po něm my holky slintáme... :D

4 Brouk Brouk | Web | 9. prosince 2011 v 19:04 | Reagovat

Krásný! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama